O nás

Zlavy-dna.eu ponúka denne kvalitné služby a produkty so zľavou 40% až 90%! Nájdi s nami nové možnosti, ktoré ponúka tvoje mesto! U nás je cena vždy bezkonkurenčná a zľava, ktorú získaš ti vyrazí dych.


Uži si s nami hromadné zľavy a kolektívne nakupovanie. Ponuka je naozaj široká - reštaurácie, krčmy, bary, pivnice, ubytovanie a cestovanie, wellness, masáž, starostlivosť o zuby, depilácia, epilácia, posilňovňa, kaderníctvo, solárium, vstupy do kina, na koncerty, muzikály, športové udalosti, divadla, zoo, ďalej adrenalín, akcie, dobrodružstva a ďalšie služby a produkty.Postup:


1. Zľava je uverejnená na portály Zlavy-dna.eu vrátane všetkých podrobných informácií, ktoré potrebujete k nákupu poznať.

2. Aby bola zľava platná, musí byť najskôr aktivovaná. Zľava sa aktivuje vtedy, keď vopred určený počet ľudí zľavu (poukážku) zakúpi. O aktivácii zľavy ste vyrozumení na stránkach Zlavy-dna.eu, ale aj na e-mailom (ak už máte zľavu zakúpenú a čakáte na aktiváciu).

3. Každá zľava je ohraničená časovým limitom, kedy je možné ju kúpiť. Tento limit je znázornený na Zlavy-dna.eu pomocou budíka, ktorý odpočítava zostávajúci čas pre nákup.

4. Po aktivácii zľavy nastáva ďalšia fáza - nákup. Kliknutím na políčko ''kúpiť'' sa vám ponúkne kolónka pre vyplnenie vášho mena, e-mailovej adresy a kontaktu na vás.

5. Posledná fáza nákupu pre vás nastane, keď dostanete na svoju e-mailovú adresu informácie o možnostiach platby a vy ju do štyroch pracovných dní niektorým zo spôsobov uskutočníte.

6. Po identifikácii vašej platby serverom vám bude (na e-mail uvedený v objednávke) zaslaný poukaz. Zaslaný poukaz s identifikačným kódom vás oprávňuje k čerpaniu zakúpenej služby. Poukaz prosím vytlačte a predložte pri uplatnení.


Sledujte novinky zliav aj cez Facebook, Twitter alebo cez svoju e-mailovú schránku! Ponúkame nielen denné zasielanie informácií o aktuálnych zľavách na váš e-mail, ale aj možnosť prezrieť si zľavu na Facebooku či Twitteri, kde môžete komunikovať s našim tímom Zlavy-dna.eu. Súčasne tu môžete písať svoje priania a tipy na ďalšie zľavy, ktoré by vás v budúcnosti zaujímali a náš tím bude odpovedať na vaše otázky. Budeme sa tešiť na spoluprácu!